Zespół Extazy

Witamy serdecznie na stronie zespołu Extazy. Formacji, która od kilku lat jest czołową grupą muzyczną w branży Disco. Nie jesteśmy zespołem jednego sezonu. Na swoim koncie mamy masę hitów takich jak “Noc taka czarna”, “Chciałem Być”, “Buzi to za mało”, “Tylko moja dziewczyna”, “Balujemy dziś w domu” i wiele innych.

Ponad 150 milionów odsłon na kanale YouTube. Masa występów w Polsce czy za granicą. Dużo zdobytych nagród na prestiżowych Festiwalach.

Cały czas pracujemy nad nowymi piosenkami, abyście Wy słuchacze nigdy o nas nie zapomnieli. Poniżej, krótka historia o naszym zespole :)

ZAPRASZAMY DO CZYTANIA !!!

................................................................................................................................................

Zespół EXTAZY powstał w 2009/2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w zespole STARS. Po owocnych występach z grupą w późniejszym okresie stworzył swój pierwszy projekt muzyczny o nazwie Matrix pod banderą owej formacji ukazała się piosenka “Tak jak pierwszy raz”

W roku 2010 oficjalnie powstał projekt o nazwie EXTAZY.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. "Powiedz, powiedz co cię kręci". Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Mega produkcją okazała się piosenka pt. "Smakować będę cię", która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy wzrasta.

Wakacje 2012 były obfite w nowości. Na światło dzienne ukazał się kontrowersyjny singiel pt. "kakao", który nie dość, że podbił klubowe parkiety w Polsce, to również ukazał się w Korei Pd. Nakładem wydawnictwa ZsounZ Records - http://blog.naver.com/zsounz

Jednak złotym strzałem stał się utwór „Buzi to za Mało”. Wprowadził zespół na salony, a sam utwór okazał się mega hitem znanym na cały kraj. W roku 2013 powstał drugi krążek zespołu pt. "Z tą jedyną" na bazie którego powstały, oprócz "Kakao" i "Buzi to za Mało", takie przeboje jak "Możesz płakać" czy kontrowersyjne "Jedziesz".

Ostatni singiel, który wyszedł nakładem Wydawnictwa Muzycznego Paparazzi to piosenka pt. "Dziewczyno Idealna". Ona również podbiła serca słuchaczów, stając się hitem i osiągając kilka milionów wyświetleń na popularnym kanale internetowym YouTube.

Rok 2014/15 to okres ogromnych zmian dla formacji i samego lidera. Związał się z potentatem muzyki Disco – Dance, czyli mowa o Wydawnictwie Muzycznym Green Star, dzięki czemu formacja Extazy rozwinęła skrzydła. Powstały takie hity jak "Kocham twoje oczy" oraz "Tylko moja dziewczyna" - singiel z tymi utworami rozszedł się jak świeże bułeczki, a piosenki zaprezentowane na największym festiwalu sylwestrowym telewizji Polo TV sprawiły, iż grupa stała się czołowym zespołem w branży muzycznej owego gatunku.

W maju 2015 ukazał się kolejny singiel pt. "Nektar z banana" na którym oprócz tytułowej piosenki, znalazł się duet Kamila z Marcinem Millerem - liderem grupy Boys - pt. "W oczach niebo".

W roku 2016 wyszedł 3 krążek w karierze formacji Extazy pt. "Wyśniona". Płyta zawiera takie hity jak: "Jesteś moja wyśnioną", "Balujemy dziś w domu", "Po uszy zakochany", "W oczach niebo" oraz "Tylko moja dziewczyna". Zespół dostał wiele nagród za swoją dotychczasową twórczość. Największym jednak sukcesem była statuetka GRAND PRIX XX Festiwalu W Ostródzie.

Rok 2017 również opiewa w osiągnięcia zespołu. Kolejne hity takie jak "Chciałem być", "Mówiłaś kocham", "Master", "Tylko ona i ja" czy mega przebój Noc “Taka Czarna” robią ogromne zamieszanie na rynku Disco Polo Dance.

Warto dodać, że skład zespołu przechodził kilka razy metamorfozę. Jednak od kilku lat - obok lidera grupy - występują piękne tancerki. Swoim urokiem i wdziękiem powodują, iż męskie grono fanów szaleje na ich punkcie. Świetnie tańczące dziewczyny w okrojonych strojach nadają smaku zespołowi, a występujące na scenie trio świetnie się ze sobą komponuje, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc grupa co raz więcej koncertuje nie tylko w ojczystym kraju, ale również dla Polonii w Norwegii, Irlandii, Holandii, Niemczech czy USA. Za pewnik można uznać, że Extazy na pewno dostarczy fanom jeszcze masy wrażeń, zatem...

Do zobaczenia na koncertach :)